Blog

Zdjęcia z fotobudki

  |   Nasza praca   |   No comment

Zdjęcia z Fotobudki Sweetfocia dostępne są również w wersji elektronicznej. Dzięki temu możecie cieszyć się nie tylko swoimi wydrukami ale również w prosty sposób pochwalić się całemu światu ich cyfrowymi kopiami. Pokażemy Wam w jak prosty sposób możecie dostać się do galerii z Waszego wydarzenia by je ściągnąć na swój komputer.

Fotobudka Sweetfocia podczas zabawy robi Wam serię zdjęć. Następnie składane są w ramkę, według projektu, który otrzymaliśmy od Was i drukowane. Każdy kto się z nami bawił otrzymuje wersję tradycyjną swoich fotek aby cieszyć się nią przez długie lata. Jednak to nie koniec. Wszystkie wykonane podczas zabawy fotografie ale i wydruki zapisywane są podczas zabawy na dysku twardym. Dzięki temu już po wydarzeniu możecie otrzymać swoje zdjęcia z fotobudki w wersji cyfrowej.

Ale jak pobrać na dysk swoje zdjęcia z fotobudki? To bardzo prosto. W kilku krokach nauczymy Was to robić, abyście mogli elektronicznymi kopiami pochwalić się całemu światu. Umieścić je w mediach społecznościowych np na facebooku, instagramie, google+ czy snapchacie ale również ponownie je wydrukować – by rozdać znajomym i rodzinie – przecież mało kiedy jest okazja pokazać się w oryginalnych przebraniach. Zatem jak pobrać zdjęcia z fotobudki? To kilka prostych kroków!

(KROK1) Najpierw musimy na naszą stronę internetową, wpisując nasz adres: www.fotobudka-sweetfocia.pl w dowolną przeglądarkę internetową.

 

Zdjęcia z fotobudki

(KROK 2) Następnie z menu umieszczonego na górze strony musimy wybrać zakładkę GALERIA i poczekać na załadowanie się strony ze zdjęciami.

 

(KROK 3) W kolejnym kroku z listy wydarzeń, w których brała udział Fotobudka Sweetfocia wybieramy to, które nas interesuje i klikamy ZOBACZ ZDJĘCIA.

 

(KROK 4) Na koniec pozostaje wprowadzenie hasła i kliknięcie przycisku POTWIERDŹ.

 

Już po chwili będzie można oglądać swoje zdjęcia. Lecz by je pobrać na swój dysk musimy wykonać parę dodatkowych kliknięć myszką:

  1. Wybieramy kursorem zdjęcie, które nas interesuje.
  2. Klikamy prawy przycisk myszy i wybieramy otwórz w nowym oknie.
  3. Przechodzimy do zakładki w przeglądarce, w której otworzyło się zdjęcie.
  4. Ponownie klikamy prawy przycisk myszki i wybieramy Zapisz zdjęcie jako.

I to tyle. Teraz możecie cieszyć się zdjęciami z fotobudki również w wersji elektronicznej. A jeśli nasza instrukcja Wam nie pomogła lub macie dodatkowe pytania – piszcie na: twoja@sweet-focia.eu, lub za pomocą naszego facebooka: www.facebook.com/fotobudka.sweetfocia lub po prostu zadzwońcie na: 579 655 100. Chętnie pomożemy i odpowiemy na każde pytania.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress