Blog

Wesele w 2018 roku z Fotobudką Sweetfocia

  |   Oferta   |   No comment

Sylwester już tuż, tuz, czas zastanowić się nad kolejnym rokiem. W końcu wielu z Was planuje wesele w 2018 roku. A nie ma lepszej atrakcji na ten magiczny dzień niż Fotobudka Sweetfocia. Najpierw wypadało by jednak podsumować miniony. A dla nas był on wyjątkowy. Kilkadziesiąt wesel, imprezy formowe, bale, bankiety, urodziny, studniówki. Mieliśmy pełne ręce roboty i to nam się podobało. Liczymy, że 2018 będzie jeszcze lepszy!

Miniony rok to wiele udanych eventów i tysiące nowo poznanych osób. Za każdym razem gdy bawiliście się z nami na waszych twarzach pojawiały sie oznaki nieskrępowanej radości – wręcz dziecięcej i to bez czekolady z Wedla. Dzięki naszej pracy mieliśmy okazję odwiedzić domy weselne, sale bankietowe, restauracje w całym kraju. Po raz pierwszy uczestniczyliśmy w wieczorach panieńskich, spotkaliśmy się też weselników z całej Europy – nie raz pojawiły się problemy z komunikacja, ale przecież gdy są gadżety do przebrań i aparat wszystkie bariery znikają. nasza ekipa Fotobudki Sweetfocia zaangażowała się również w wiele wydarzeń charytatywnych. Staraliśmy się być tam gdzie Wy by dostarczyć dobrej zabawy.

Wesele w 2018 roku

Ale to w 2017. Przed nami kolejny nowy rok i kolejne wyzwania. Wielu z Was planuje wesele w 2018 roku, a my liczymy, że zaprosicie nas do siebie. Fotobudka Sweetfocia to idealna atrakcja na każda okazję. Weselnicy, goście, współpracownicy, rodzina, klienci będą rewelacyjnie się bawić, pozując przed naszym aparatem. Dodatkowo dla podkręcenia atmosfery zabierzemy ze sobą kilkadziesiąt zabawnych gadżetów, a na koniec wydrukujemy Wasze fotki.

Jeśli zatem planujecie wesele w 2018 roku, nie zastanawiajcie się dłużej. Zaproście do siebie Fotobudkę Sweetfocia. Dzwońcie na numer 579 566 100, piszcie na twoja@sweet-focia.eu lub lub na www.fb.com/fotobudka.sweetfocia i pytajcie o terminy. Na pewno się dogadamy. Wy zyskacie rewelacyjną atrakcję, niezapominanie wspomnienia i nieskrępowaną radość, a my będziemy mieli szansę na kolejny udany rok!

Wesele w 2018 roku z Fotobudką Sweetfocia to będzie dla Was niezapomniane przeżycie.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress