Blog

Super Fotobudka na studniówkę. II LO juz wie, że było warto

  |   Nasza praca   |   No comment

Super fotobudka na studniówkę to pomysł dla wszystkich tych, którzy chcą mieć wyjątkową pamiątkę z ostatniego balu w szkole średniej. Fotobudka na studniówkę to świetna zabawa w przystępnej cenie i przede wszystkim oryginalne zdjęcia, które wydrukowane będą od razu.


Super fotobudka na studniówkę to oferta dla szkół średnich – uczniów, nauczycieli, rodziców, którzy chcą podczas ostatniego balu przed maturą bawić się wyjątkowo i zyskać pamiątkę na lata. I wszystko w bardzo przystępnej cenie. Wystarczy stanąć przed naszym urządzaniem, nacisnąć start i dać ponieść się emocjom. Efekt zapamiętany będzie na długo, a dodatkowo, każdy będzie mógł zabrać go ze sobą do domu!

 

Nasze urządzanie Fotobudka Sweetfocia to przenośne studio fotograficzne, składające się z wysokiej klasy aparatu, oświetlenia i drukarki. Zrobi Wam zdjęcia, a na koniec je wydrukuje – dodatkowo do fotek dostaniecie kilkanaście zabawnych rekwizytów (wąsy, kapelusze, maski, peruki, okulary), aby zabawa była jeszcze lepsza. W ich doborze i obsłudze urządzenia, pomoże wykwalifikowany animator.

Nasza super fotobudka na studniówkę sprawdziła się m.in w II Liceum Ogólnokształcącym w Mysłowicach. Uczniowie, którzy w tym roku podchodzą do matury, przez 4 godziny mieli możliwość robienia sobie zdjęć w naszym urządzeniu. Wszystkie zostały wydrukowane w dwóch egzemplarzach. Zabawa była wyjątkowa, a zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. I Wy możecie się bawić jak uczniowie mysłowickiej dwójki. Nasza super fotobudka na studniówkę na pewno się sprawdzi. Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić.

super fotobudka ns studniówkę gadżety do fotobudki przebrania do fotobudki super fotobudka ns studniówkę jakie zdjęcia robi fotobudka super fotobudka ns studniówkę super fotobudka ns studniówkę fotobudka katowice 09 Sf Mysłowice 290116 Studniówka Ii Lo super fotobudka ns studniówkę 07 Sf Mysłowice 290116 Studniówka Ii Lo zdjęcia z fotobudki super fotobudka ns studniówkę 03 Sf Mysłowice 290116 Studniówka Ii Lo super fotobudka ns studniówkę super fotobudka ns studniówkę

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress