Blog

Pomysł na Halloween. Zobacz jak się świetnie się bawić

  |   Nasza praca, Oferta, Promocja   |   No comment

Pomysł na Halloween. Już za kilka dni kolejne święto odnoszące się do święta zmarłych. Choć pochodzi z USA i u nas coraz cześciej jest obchodzone. Królują upiorne kostiumy i świetna zabawa. A jak bawić się najlepiej? Oczywiście z Fotobudką Sweetfocia. Zadbamy o wyjątkowe przebrania, oczywiście w halloweenowym klimacie oraz dostarczymy Wam niezapomnianych przeżyć i pamiątki na lata!


Halloween to zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, obchodzony w wielu krajach w wieczór 31 października, czyli przed dniem Wszystkich Świętych. Odniesienia do Halloween są często widoczne w kulturze popularnej, głównie amerykańskiej. W Polsce pojawiło się w latach 90 i od razu zyskało ogromną popularność. Ale jak sprawić by ten wieczór był wyjątkowy? Mamy pomysł na halloween! Wystarczy wynająć Fotobudkę Sweetfocia.

Pomysł na Halloween

Ale czym jest fotobudka? To przenośne studio fotograficzne, które przyjedzie do Was i zrobi Wam wyjątkowe zdjęcia. Wystarczy stanąć przed naszym aparatem nacisnąć start i zabawa się zaczyna. 3,2,1 licznik odlicza. Błysk i już po chwili możecie cieszyć się wyjątkowym efektem – bo zdjęcia od razu się drukują. Odliczający licznik, zabawny animator sprawią, że będziecie bawić się jak nigdy wcześniej, a do tego z tego popularnego święta zyskacie pamiątkę na lata! Czyż to nie dobry pomysł na halloween?

Pomysł na Halloween

Główne motywy tego święta to duchy, demony, zombie, wampiry, czarownice, trupie czaszki, nietoperze czy czarne koty. O nic nie musicie się martwić. Nasz pomysł na halloween to nie tylko zdjęcia ale również kilkanaście tematycznych przebrań, które zabierzemy ze sobą! Czarodziejskie kapelusze, upiorne maski, krwawe okulary, dyniowe czapki, sztuczny mózg, a nawet topory, kosy, piłę łańcuchową i diabelskie widły – wszystko byście mogli wczuć się w odpowiedni klimat. Chcecie więcej? Wynajmijcie nas, a na pewno Was zaskoczymy.

Pomysł na Halloween

Czy nasz pomysł na halloween jest drogi? Nie! Lubimy się bawić dlatego na pewno dogadamy się co do ceny! Nie ma dla nas ograniczeń – dojedziemy gdzie chcecie, pracujemy w każdym miejscu (wystarczy prąd), a Wy decydujecie ile godzin mamy się z Wami bawić. Co rok w Halloween zaskakujemy kolejne osoby! tym razem możecie to być i Wy! Wystarczy do nas zadzwonić – 509405878 lub napisać twoja@sweet-focia.eu

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress