Blog

Podświetlany napis MIŁOŚĆ. Udekoruj swoje wesele

  |   Nasza praca, Oferta   |   No comment

Podświetlany napis MIŁOŚĆ to nowa oferta firmy Fotobudka Sweetfocia. Drewniany, dekoracyjny napis, który może świecić w dowolnym kolorze sprawi, że Wasze wesele rozbłyśnie, a goście będą oczarowani. Wynajmiecie go już dziś!

Zastanawiasz się jak wyróżnić swoje wesele? Brakuje Ci elementu dekoracyjnego, który wzbogaci salę. Chcesz by pierwszy taniec był wyjątkowy, a zdjęcia z wesela ociekały miłością? A może chcesz by ogród w domu weselnym zyskał niepowtarzalny klimat? Zaskocz gości i wynajmij podświetlany napis MIŁOŚĆ.

podświetlany napis MIŁOŚĆ

Nasz podświetlany napis MIŁOŚĆ wykonany jest z drewna i pokryty lakierem odpornym na temperaturę i wilgoć. Można go zatem ustawić wewnątrz budynku ale i może stanowić dekorację ogrodu, patio czy podjazdu. Ma 1 metr wysokości i 6 metrów szerokości, a zamontowane w nim żarówki RGB LED mogą świecić na dowolny kolor. Idealnie wpasuje się w klimat i charakter miejsca oraz uzupełni motyw przewodni waszego wydarzenia.

Podświetlany napis MIŁOŚĆ wynajmuje się na całe wesele. Nasi pracownicy przywiozą go zanim na sali pojawią się pierwsi goście, ustawią we wcześniej ustalonym miejscu, a zabiorą następnego dnia. Jest on całkowicie bezobsługowy i stanowi ciekawy element wystroju, zatem Wam pozostaje jedynie cieszyć się nim i wykorzystywać go do zdjęć, pierwszego tańca czy rozświetlenia waszego wydarzenia.

Podświetlany napis MIŁOŚĆ na Wasze wesele, kosztuje tylko 500 złotych za noc i nie zawiera ukrytych kosztów. Czy bawicie się 7, 10 czy 15 godzin wynajmujemy go Wam na całe wydarzenie. Dodatkowo w cenie otrzymacie jego transport we wskazane miejsce oraz montaż na miejscu.

Aby zamówić podświetlany napis MIŁOŚĆ wystarczy, że skontaktujecie się z nami. Dzwońcie: 579 655 100, piszcie na: twoja@sweet-focia.eu lub zagadajcie do nas na naszym facebooku lub instagramie. Uwaga! Nasza firma oczywiście dalej zajmuje się wynajmem fotobudek. Możecie wynająć takie urządzenie i zyskać pamiątkę na lata, a dodatkowo niepowtarzalną weselną dekorację. Zamówcie obie atrakcje i zyskajcie rabat!

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress