Blog

Fotobudka to najlepszy pomysł na osiemnastkę

  |   Nasza praca   |   No comment

Osiemnastka to szczególne urodziny dla każdego. Jak sprawić, aby impreza była wyjątkowa, a goście bawili się jak nigdy wcześniej? Fotobudka to najlepszy pomysł na osiemnastkę. Dlaczego? Ponieważ zrobi Wam zdjęcia w sposób jakiego jeszcze nie znacie i dostarczy wiele śmiechu. Więc czemu fotobudka to najlepszy pomysł na osiemnastkę ponieważ te wydruki będą pamiątką na lata!

 18-te urodziny to pierwsza impreza w dorosłym życiu. Każdy solenizant chce by było to wydarzenie wyjątkowe. Wielu gości, oryginalne miejsce, a do tego przydała by się atrakcja, która dostarczy rozrywki i zaskoczy imprezowiczów – nie co dzień wkraczamy w dorosłość. My mamy na to sposób. Dajemy Wam sposób na doskonała zabawę. Fotobudka to najlepszy pomysł na osiemnastkę! Dlaczego? Bo robienie zdjęć z jej udziałem to zabawa na całego. Stajecie przed ekranem i naciskacie start. Licznik odlicza czas do kolejnego zdjęcia, a Wy przebieracie się w gadżety, które zabieramy ze sobą (wąsy, maski, kapelusze, okulary, peruki), czas leci i gdy dojdzie do zera – błysk i tak cztery razy. Presja czasu, zabawne przebrania, chęć zrobienia sobie wyjątkowych zdjęć oraz animator, który podkręci imprezę! Teraz już wiecie dlaczego Fotobudka to najlepszy pomysł na osiemnastkę!

To jednak nie koniec. Fotobudka to najlepszy pomysł na osiemnastkę bo gdy już zrobicie sobie 4 zdjęcia na ekranie zobaczycie efekt końcowy – wszystkie fotki na raz. Gdy Wam się spodobają naciskacie drukuj i już po chwili macie pamiątkę na resztę życia – oryginalny wydruk z Wami w roli głównej. A jeśli nie zabawę zaczynamy od nowa!

Fotobudka to najlepszy pomysł na osiemnastkę bo zdjęcia robić możecie sobie bez ograniczeń, przez całą imprezę, nasze urządzenie bawić się będzie z Wami tak długo jak chcecie i tyle na ile pozwoli Wam energia. Jeśli uważacie, że Was przekonaliśmy zamówcie nas i sami sprawdźcie, że fotobudka to najlepszy pomysł na osiemnastkę!

18 Sf Sosnowiec 70815 Eskalator 04 Katowice 300415 Amerykańskie Party Oko Miasta 14 Katowice 160415 Półmetek Wydziału Prawa Uś Spiż 18 Katowice 160415 Półmetek Wydziału Prawa Uś Spiż 20 Katowice 160415 Półmetek Wydziału Prawa Uś Spiż 38 Katowice 300415 Amerykańskie Party Oko Miasta

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress