Blog

Fotobudka Sweetfocia zaprasza na wakacyjne grillowanie

  |   Nasza praca   |   No comment

Sezon wakacyjny w pełni i nasz sezon też. Dlatego nie korzystamy z urlopu, a w zamian dostarczamy Wam niezapomnianych wrażeń podczas robienia zdjęć w naszym urządzeniu. Tym razem ekipa Imprezowej Fotobudki Sweetfocia wybierze się na festiwal grillowania. Każdy z Was nie tylko będzie miał okazję zaprezentować swoje kulinarne możliwości, ale również zrobić sobie oryginalne zdjęcia, zabrać je na pamiątkę i to całkowicie za darmo.


Już 25 lipca w Parku Środula w Sosnowcu w namiocie Urzędu Miasta stanie nasze urządzenie. Przez całą imprezę będziemy robić Wam oryginalne zdjęcia. O dobrą zabawę zadbają nasi animatorzy oraz setki gadżetów do przebrania, które zabierzemy ze sobą. Możecie być pewni, że zapewnimy Wam niezapominane chwile i pamiątkę na lata i to całkowicie za darmo. Wakacyjne Grillowanie to nie tylko zabawa z Imprezową fotobudką Sweetfocia, ale przede wszystkim konkurs na najlepszą potrawę z grilla. Aby wziąć udział w konkursie należy przynieść ze sobą grill oraz produkty do grillowania i wypełnić zgłoszenie przed rozpoczęciem konkursu. My również wystartujemy i zaprezentujemy Wam nasze wegetariańskie potrawy z nutą węgla drzewnego.

Imprezę poprowadzą Aneta Chwalba i Remigiusz Rączka, którzy zadbają o jakość potraw, a o godzinie 20:30 wystąpi zespół Wyrwani. Mamy nadzieję, że i gwiazdy Wakacyjnego Grillowania odwiedzą naszą fotobudkę.

grill

No Comments

Post A Comment

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress