Blog

Fotobudka Sweetfocia wzięła się za Internetowe Rewolucje od Google

  |   Poza pracą   |   No comment

Imprezowa Fotobudka Sweetfocia to nie tylko doskonała zabawa z Wami. Spędzamy tez dni na nauce i „prawdziwej” pracy. Ostatnio wybraliśmy się na szkolenie organizowane przez firmę Google. Zastanawialiśmy się jak sprawić byście poznali nas lepiej. Nauka pod okiem specjalistów miała dać odpowiedź na to pytanie. Zdobytą wiedzę już wcielamy w życie.

Szkolenie o wdzięcznej nazwie „Internetowe Rewolucje” odbyło się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Zajęcia prowadził przemiły człowiek, który zawodowo zajmuje się doradztwem takim jak my. Słuchaliśmy go zatem z uwagą. Poznaliśmy nowe narzędzia oferowane przez Googla oraz ich praktycznie zastosowanie. Po wykładach przyszła pora na praktykę. Pod okiem ekspertów pozbawialiśmy tajniki internetu i zastanawialiśmy nad pytaniem – Jak sprawić byście byli jeszcze bardziej zadowoleni z naszych usług? Oczywiście nie jest to proste, gdyż do tej pory zawsze gdzie się pojawialiśmy spotkaliśmy się z rewelacyjnym przywitaniem, czego efektem są tysiące zrobionych zdjęć. Warsztaty rozruszały nasze szare komórki i szybko wzięliśmy się do pracy. Mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczycie efekty naszej nauki.

Więcej o projekcie: https://rewolucje.withgoogle.com/

01 Dąbrowa Górnicza 220715 Internetowe Rewolucje 02 Dąbrowa Górnicza 220715 Internetowe Rewolucje 03 Dąbrowa Górnicza 220715 Internetowe Rewolucje 04 Dąbrowa Górnicza 220715 Internetowe Rewolucje 05 Dąbrowa Górnicza 220715 Internetowe Rewolucje 06 Dąbrowa Górnicza 220715 Internetowe Rewolucje 07 Dąbrowa Górnicza 220715 Internetowe Rewolucje

No Comments

Post A Comment

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress