Blog

Fotobudka Sweetfocia sprawdziła się na weselach

  |   Nasza praca   |   No comment

Sobotę, 18. lipca ekipa Imprezowej Fotobudki Sweetfocia spędziła w weselnym klimacie. Dzięki zaproszeniu dwóch przeuroczych młodych par mieliśmy okazję dostarczać rozrywki w Siewierzu i Tychach. Weselnicy podczas obu przyjęć pokazali, że uwielbiają się bawić. Nasza fotobudka idealnie wpasowała się w panujący klimat, podkręciła go i sprawiła, że zabawa była jeszcze lepsza. Młodym parom życzymy szczęścia na nowej drodze życia i liczymy, że jeszcze się spotkamy.

Pierwsi oryginalne zdjęcia zrobili sobie goście przybyli na ślub Agnieszki i Piotra. Ustawiliśmy naszą fotobudkę w holu prowadzącym do głównej sali. Dzięki temu już po kilu sekundach ustawiła się kolejka chętnych do zrobienia wyjątkowych fotek. Młodzi, starzy, kobiety, mężczyźni, każdy chciał spróbować swoich sił przed obiektywem. Wydrukowane Sweetfocie wraz z dedykacją wklejali do albumu weselnego. Również my dołożyliśmy coś od siebie. Zdjęcia wykonane nasza fotobudką będą idealną pamiątką dla Agnieszki i Piotra.

Z Siewierza udaliśmy się do miasta Tychy. Tam w zlokalizowanym w pobliżu Paprocanów, Domu Weselnym RO.D. Katarzynka czekali na nas kolejni weselnicy. Również i tu goście Kasi i Piotrka czekali aby zrobić sobie wyjątkowe zdjęcia będące pamiątką na całe życie. Po początkowych problemach z prądem, przystąpiliśmy do pracy. Cieszymy się, że mogliśmy odwiedzić oba wesela i bawić się wspólnie z Ķlodymi parami i  ich gośćmi.

07 Siewoerz 180715 Ślub Agnieszki I Piotrka 06 Siewoerz 180715 Ślub Agnieszki I Piotrka 05 Siewoerz 180715 Ślub Agnieszki I Piotrka 04 Siewoerz 180715 Ślub Agnieszki I Piotrka 03 Siewoerz 180715 Ślub Agnieszki I Piotrka 02 Siewoerz 180715 Ślub Agnieszki I Piotrka 01 Siewoerz 180715 Ślub Agnieszki I Piotrka

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress