Blog

Fotobudka Sweetfocia odwiedzi Dni Mysłowic 2015

  |   Nasza praca   |   No comment

To już pewne. Piątek 19 i niedzielę 21 czerwca spędzimy z Wami w Mysłowicach. W tym roku dzięki uprzejmości Mysłowickiego Ośrodka Kultury odwiedzimy święto miasta, czyli Dni Mysłowic 2015. Nasz granatowy namiot spotkacie w Parku Słupna i na Rynku. Już jutro zabawę zaczynamy dokładnie o 17:00.

W Mysłowicach nas jeszcze nie widzieli to tez nasza ekipa cieszy się jak małe dzieci. Będzie to kolejne miasto na naszej imprezowej mapie. Okazja do odwiedzić to tegoroczne święto miasta – Dni Mysłowic 2015. Zabaw potrwa trzy dni i rozpoczyna się w najbliższy piątek, 19 czerwca. Zaczynamy od wizyty w Parku Słupna, gdzie dla mieszkańców oprócz naszej Fotobudki Sweetfocia czekać będzie masa atrakcji, konkursy, zabawy oraz koncerty muzyczne. Wystąpią: Evoos, De Seints, Mrozu, Ewa Farna, PoMysłowi oraz M.N.I.A.M COLLECTIVE. W ten dzień czekać będziemy na Was już od godziny 17:00.
W niedzielę natomiast widzimy się na mysłowickim Rynku. Tu dominować będzie historia. Również nie zabraknie konkursów, atrakcji, niespodzianek, koncertów i oczywiście naszego niebieskiego namiotu. Zabawę zaczynamy z Wami od godziny 12:00. Mamy nadzieję, że nas odwiedzicie.

dni_myslowic_plakat_19-21_czerwca_max

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress