Blog

Fotobudka Sweetfocia już od 250 złotych

  |   Promocja   |   No comment

Nasza fotobudka Sweetofcia to przenośne studio fotograficzne wyposażone w profesjonalny aparat, ekran dotykowy i wysokiej klasy drukarkę do zdjęć. Urządzenie zrobi Wam fotki bez udziału fotografa. Jego intuicyjny sposób działania sprawia, że z obsługą poradzicie sobie bez problemu.

Wystarczą cztery proste kroki i po kilkunastu sekundach odbierzecie Wasze zdjęcia wydrukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym. Dodatkowo aby pobudzić Waszą kreatywność dajemy tła i kilkadziesiąt oryginalnych gadżetów, a Waszą zabawę podkręci nasz wykwalifikowany animator. Nasza fotobudka Sweetfocia pozwoli na wyróżnienie Waszego wydarzenia i sprawi, że goście zapamiętają je na długo. Dzięki nam będziecie mieli pamiątkę na wiele lat. Spersonalizowany nadruk pod zdjęciami przywoła w Was miłe wspomnienia.

Nasza fotobudka Sweetfocia woli pracować w pomieszczeniach jednak i w plenerze sprawdzi się znakomicie. Używać jej możecie praktycznie w każdych warunkach. Sprawdzi się zarówno przy kameralnych wydarzeniach jak i wielkich imprezach masowych. Nieważne jaka okazja, gdyż ogranicza nas jedynie Wasza wyobraźnia. Fotobudka potrzebuje zasilania i trochę wolnego miejsca. Fotobudka Sweetfocia posiada oświetlenie LED i własne nagłośnienie przez co zwróci na siebie Waszą uwagę, potrafi się dostosować do wystroju wnętrza i atmosfery.

1 2 3 456

No Comments

Post A Comment

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress