Blog

Fotobudka Sweetfocia jedzie do Ministerstwa

  |   Nasza praca   |   No comment

Ekipa Imprezowej Fotobudki Sweetfocia w sobotę odwiedzi Ministerstwo. Nie będzie to jednak oficjalna wizyta u jednego z przywódców naszego kraju. Odwiedzimy bowiem zlokalizowane po sąsiedzku, sosnowieckie Ministerstwo Śledzia i Wódki by wspólnie bawić się podczas I urodzin tego popularnego klubu. Liczymy, że będziecie i Wy.


 

Tym razem nie będziemy musieli daleko jechać. Nasz nowy klient znajduje się dosłownie za rogiem. Na ulicy Małachowskiego w ścisłym centrum Sosnowca. Nasza ekipa dostarczać ma rozrywki w Ministerstwie Śledzia i Wódki, podczas imprezy urodzinowej tego modnego i popularnego wśród mieszkańców klubu. Z tej wyjątkowej okazji, czekać będą na Was całkowicie darmowe, oryginalne, imprezowe fotki wykonane naszą fotobudką. Dodatkowo aby zabawa była jeszcze ciekawsza, zabierzemy ze sobą oryginalne gadżety, a pomocą będzie Wam służyć nasza profesjonalna i uśmiechnięta animatorka. Zaczynamy dokładnie o 22:00.

Dodatkowo do przybyłych na I urodziny Ministerstwa Śledzia i Wódki w Sosnowcu, okolicznościowe przemówienie wygłosi sam minister oddziału Ministerstwa w Sosnowcu. Czekać będą również program rozrywkowy, wiele atrakcji, tort, szampan i liczne promocje.

Iurodziny MSiW

No Comments

Post A Comment

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress