Blog

Fotobudka na wesele. Sweetfocia to najlepszy pomysł

  |   Nasza praca, Promocja   |   No comment

Fotobudka na wesele! Szukacie pomysłu na zapewnienie gościom niezapomnianych wrażeń, rewelacyjnej zabawy i pamiątki na całe życie? Rozwiązaniem jest fotobudka na wesele. Sweetfocia zrobi Wam oryginalne zdjęcia i dostarczy wiele radości. Wystarczy, że na ekranie naciśniecie start i już się bawimy. Licznik odliczać będzie do kolejnej fotki, a Wy jak najszybciej przebrać będziecie się musieli w dostarczone przez nas gadżety. Efekt to wydruk zabawnych zdjęć, który będzie pamiątka na resztę życia! Prawda, że fotobudka na wesele to najlepszy pomysł na świecie.

Fotobudka na wesele to szansa, aby Wasi goście bawili się jak nigdy wcześniej. Każdy będzie miał okazję zrobić sobie oryginalne zdjęcia. Wystarczy stanąć przed urządzaniem, nacisnąć start i już zabawa się zaczyna. Licznik odlicza 10, 9, 8, …. 3, 2, 1 i błysk – zdjęcie zrobione i tak cztery razy. Na koniec na ekranie pojawia się efekt końcowy i sami zdecydujecie drukować, czy bawimy się od nowa? Tak bawić się może każdy liczy się kreatywność. A wydrukowane zdjęcia będą pamiątką do końca życia, a że drukowane są w dwóch egzemplarzach, jeden można podarować młodej Parze i wkleić do weselnego albumu, który na życzenie również zabierzemy ze sobą.

To jednak nie koniec! Fotobudka na wesele to również kilkadziesiąt oryginalnych przebrań – na wesela przygotowaliśmy zestaw specjalny tabliczki z oryginalnymi napisami, filcowe wąsy, imprezowe kapelusze, zabawne maski, śmieszne okulary – wszystko by podkręcić atmosferę i zapewnić Wam niezapomniane wspomnienia. Fotobudka na wesele to również imprezowy animator, który zapozna Was z urządzeniem, pilnować będzie czasy, aby podczas błysku staliście przed aparatem i podpowie jak zrobić sobie najlepsze zdjęcia.

Staramy się aby każda nasza realizacja była na najwyższym poziomie. Dla nas nie liczy się dla kogo pracujemy i jakie osoby bawią się za nami. Liczy się natomiast to aby każdy był zadowolony. Fotobudka na wesele – naszą Fotobudka Sweetfocia to gwarancja rewelacyjnej zabawy. Aby nas zamówić i osobiście sprawdzić, że było warto wystarczy zadzwonić – 509 405 878. Dwie młode pary, z którymi bawić się będziemy w najbliższy weekend już wiedza, że fotobudka na wesele to obowiązkowa rozrywka!

01 Sf Tabliczki Weselne 03 Sf Tabliczki Weselne 02 Sf Tabliczki Weselne 11 Gadżety Fotobudka 05 Gadżety Fotobudka 06 Gadżety Fotobudka 07 Gadżety Fotobudka 01 Gadżety Fotobudka 02 Gadżety Fotobudka 03 Gadżety Fotobudka 04 Gadżety Fotobudka  02 Gadżety Fotobudka

No Comments

Post A Comment

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress