Blog

Fotobudka na wesele ma nowy numer telefonu

  |   Nasza praca, Oferta   |   No comment

Fotobudka na wesele ma nowy numer telefonu. Nie zapomnij go zaktualizować i sprawdź jak się z nami skontaktować by wynająć nasze urządzenie.

Wszystko co dobre się kończy. nie inaczej jest z naszym abonamentem telefonicznym. Dlatego nasza Fotobudka na wesele ma nowy numer telefonu. Od dziś dzwońcie na 579 655 100. Po drugiej stronie czeka na Was nasz asystent, który pomoże Wam dobrać odpowiedni pakiet cenowy, tło, grafikę na ramce zdjęciowej, przedstawi nasze gadżety i opcje, zaproponuje opcje dodatkowe i załatwi wszystkie formalności , tak byście mogli bawić się bez przeszkód z naszą fotobudka. Rozmowa z nim na pewno rozwieje wszystkie Wasze wątpliwości. Na pewno też będziecie mogli negocjować ceny, a my Was lepiej poznamy!

Fotobudka na wesele ma nowy numer telefonuFotobudka na wesele ma nowy numer telefonu

Przypominamy, że fotobudka na wesele ma nowy numer telefonu. To dla nas bardzo ważne byście zaktualizowali numer do nas. Często do nas powracacie i ponownie korzystacie  z naszych usług.  Dlatego tak bardzo zależy nam by być z Wami w stałym kontakcie. Liczymy, że nasz nowy numer 579 655 100 jest wystarczająco prosty i z łatwością zapadnie Wam w pamięć.

Inne kwestie z wiązane z kontaktem do firmy Fotobudka Sweetfocia nie uległy zmianie. Dalej możecie pisać do nas maile na: twoja@sweet-focia.eu, kontaktować się przez facebooka. www.facebook.com/fotobudka.sweetfocia i odwiedzać naszą stronę: www.fotobudka-sweetfocia.pl. Fotobudka na wesele ma nowy numer telefonu i to jedyna zmiana jaką wprowadziliśmy!

579 655 100 – widzicie te cyfry i od razu wiecie, że fotobudka na wesele ma nowy numer telefonu. Jest on czynny całą dobę, gdyż my nie boimy się pracy również w nocy. Dzwońcie śmiało i sprawdzajcie aktualne promocje i wolne terminy. Bo przecież nie ma wydarzenia bez naszej Fotobudki Sweetfocia!

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress