Blog

Fotobudka na Walentynki jeszcze taniej

  |   Oferta, Promocja   |   No comment

Fotobudka na Walentynki jeszcze taniej. To nowa promocja dla wszystkich, którzy chcą pokazać swoją miłość. Zarezerwuj lub wynajmij jedno z naszych urządzeń do końca lutego 2018 roku i ciesz się wyjątkowym rabatem. Za nasze usługi na hasło LOVE zapłacicie 14% mniej. Świetna zabawa, niesamowite zdjęcia i pamiątka na lata w walentynkowej cenie. Nie czekaj. Zgłoś się do nas już dziś!

Fotobudka na Walentynki jeszcze taniej, to nowa promocja, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Wiemy, że miłość ważna jest w życiu, a Fotobudka Sweetfocia to idealne urządzenie by ją pokazać na wiele sposobów. W naszej pracy udowadniacie to na każdym kroku i trzeba przyznać, że nie raz potraficie nas zaskoczyć. Dlatego z okazji święta wszystkich zakochanych – Walentynek przygotowaliśmy dla Was, walentynkowy rabat. Rezerwując nas lub wynajmując do końca kutego 2018 roku możecie liczyć na 14% rabat. Teraz możecie bawić się z nami, robić sobie zabawne fotki, drukować je na miejscu, przebierać się w wyjątkowe przebrania by w oryginalny sposób pokazać swoje uczucie – jeszcze taniej!

Fotobudka na Walentynki jeszcze taniej

Oferta: Fotobudka na Walentynki jeszcze taniej nie ma ukrytych haczyków i skomplikowanych regulaminów. Po prostu od normalnej ceny w naszym katalogu odejmujecie rabat i cieszycie się z zabawy. W cenie otrzymacie dojazd, indywidualny podpis, nielimitowana ilość zdjęć w danym czasie, fotki w wersji elektronicznej, setki zabawnych gadżetów, obsługę animatora oraz wszystkie niezbędne akcesoria by zabawa się udała. Dokładnie tak samo jakbyście wynajęli nas poza promocją. Zatem nie ma co czekać, trzeba nas wynająć do końca lutego 2018 roku bo po co przepłacać!

A jak nas wynająć w promocyjnej cenie? To nic trudnego. Wystarczy, że napiszecie do nas na adres: twoja@sweet-focia.eu odezwiecie się na naszym facebooku: fotobudka.sweetfocia albo najzwyczajniej zadzwonicie na numer 579655100 i powiecie, hasło: LOVE, dzięki temu będziemy mogli przyjechać do Was w promocyjnej cenie – o 14% taniej!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress