Blog

Fotobudka na Halloween. Świetny sposób na doskonałą imprezę

  |   Promocja   |   No comment

Fotobudka na Halloween to pomysł dla tych, którzy w dzień przed Świętem Zmarłych wybierają przebieranie się, łakocie i dobrą zabawę. Wraz z naszym urządzeniem przywozimy dziesiątki oryginalnych przebrań, które urozmaicą zdjęcia. Z nami każda halloweenowa impreza na pewno się uda.

Fotobudka na Halloween to propozycja dla lokali organizujących imprezy tematyczne, firm zajmujących się przygotowywaniem przyjęć jak i osób, które cenią sobie dobrą zabawę. Fotobudka na Halloween to okazja do spędzenia ostatniego dnia października w oryginalny sposób – to my zadbamy by Wasi goście mieli oryginalne stroje i wczuli się w klimat panująca podczas tego wydarzenia.
Fotobudka na Halloween bowiem to nie tylko nasze przenośne studio fotograficzne, które na miejscu zrobi Wam zdjęcia oraz je wydrukuje, ale również animator, który podkręci halloweenową zabawę i kilkadziesiąt przebrań – maski, wąsy, kapelusze, peruki – które idealnie pasują do atmosfery tego wydarzenia. Wyobraźcie sobie uśmiechy na twarzach osób, które staną przed naszym urządzeniem. Zaczynamy zabawę, licznik odlicza czas, 3, 2, 1 zdjęcia i tak cztery razy, wybierając dla siebie odpowiednie przebrania. A na koniec wydruk, będący pamiątką z imprezy halloweenowej na lata. Przecież w Halloween każdy chce się przebrać i pokazać z innej, czasem mrocznej, a czasem wesołej strony. Fotobudka na Halloween to gwarancja, że każdy zyska pamiątkę z tego wydarzenia, a dzięki nam sam zdecyduje jak zaprezentuje się znajomym – czy będzie diabłem, aniołem, clownem, piratem, wcieli się w rolę konia, a może strasznych ogrem. Liczy się tylko Wasza kreatywność bo fotobudka na halloween zadba o świetną zabawę.

Fotobudka na Halloween to propozycja niezwykłej, klimatycznej zabawy i to w przystępnej cenie. Koszt wynajmu naszego urządzenia, z dojazdem, obsługą animatora i niesamowitymi przebraniami to tylko 250 złotych za godzinę. Znacie lepszą propozycję? Aby nas zamówić wystarczy zadzwonić: 509 405 878

 

Trick-Or-Treat-on-Halloween

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress