Fotobudka Katowice. Zobacz jak wynająć, sprawdź ceny

Fotobudka Katowice.

Sprawdźcie dlaczego warto wynająć Fotobudkę Sweetfocia. Jak wygląda zabawa z takim urządzeniem, dla kogo jest przewidziana, gdzie można jej używać, czy Was na to stać – ile to kosztuje? No i przede wszystkim za co się płaci?

 

Co to jest? Fotobudka Katowice

Fotobudka to przenośne studio fotograficzne, które zrobi Wam zdjęcia i od razu je wydrukuje. Wyposażone jest w lustrzankę cyfrową, ekran dotykowy oraz profesjonalną drukarkę do zdjęć. Wystarczy podejść do urządzenia, za pozować i już po chwili można cieszyć się swoimi nowymi zdjęciami.

 

….

Jak to działa? Fotobudka Katowice

Zasada działania Fotobudki Sweetfocia jest banalnie prosta. Wystarczy podejść do ekranu, wybrać przebrania, nacisnąć start i już zaczyna się zabawa. Licznik odlicza czas, Wy pozujecie – 5, 4, 3, 2, 1 i błysk. I tak 4 razy. Na koniec naciskacie drukuj i po kilku sekundach odbieracie swoje imprezowe zdjęcia. Obsługa jest tak prosta, że bawić z fotobudką bawić się mogą dzieci, nastolatkowie, dorośli, a nawet emeryci. Bez względu na wiek i płeć. Dla każdego będzie świetna zabawa!

Gdzie można jej użyć? Fotobudka Katowice

Fotobudka Sweetfocia to urządzenie, które doskonale sprawdza się w każdej sytuacji gdzie liczy się dobra zabawa. Może pracować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz – mamy własny namiot i długi przedłużacz. Przede wszystkim najważniejsza jest przestrzeń – potrzebujemy dwa metry kwadratowe podłogi by skutecznie robić Wam zdjęcia.

4

5

Pamiątka na lata! Fotobudka Katowice

Każdy z wydruków posiada indywidualny opis/logo. To nie tylko świetna forma promocji, ale przede wszystkim pamiątka na lata. Dzięki podpisowi zawsze będziecie pamiętać, gdzie i kiedy zdjęcia zostały zrobione. Wspomnienia tego gdy zrobiliście sobie zabawne fotki zawsze przetrwają w waszej pamięci.

Zobacz zrobione przez nas zdjęcia:
www.fotobudka-sweetfocia.pl/galeria

Chwal się znajomym Fotobudka Katowice

Każde z wykonanych zdjęć zapisuje się w pamięci naszego urządzenia. Dzięki temu Wasze fotki wstawicie na fejsa, instagram, prześlecie znajomemu, czy wydrukujecie i oprawicie w ramkę! Będziecie mogli do nich wracać latami i wspominać moment, kiedy je zrobiliście!

6

Fotobudka Katowice

Zamów nas

Zadzwoń

579 655 100

Nie wiesz jaki pakiet i usługi dodatkowe były by dla ciebie najlepsze. Zadzwoń do nas i pozwól nam dobrać dla ciebie odpowiedni pakiet.

Napisz do nas

twoja@sweet-focia.eu

 

Nie lubisz gadać przez telefon – napisz. Podaj miejsce, termin i ilość godzin, my przygotujemy odpowiednią ofertę specjalnie dla Ciebie.

Polub nas na facebooku by być na bieżąco: www.fb.com/fotobudka.sweetfocia

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress