Blog

Ekipa Fotobudki Sweetfocia jest eko

  |   Poza pracą   |   No comment

Ekipa imprezowej Fotobudki Sweetfocia nie tylko się bawi. Nasz czas poświęcamy również na naukę. W tym celu udaliśmy się do Katowic. Na początek w stolicy województwa, musieliśmy się zmierzyć z prawdziwym testem i odnaleźć miejsce do parkowania oraz budynek, w którym ma odbyć się szkolenie. Po tej próbie przystąpiliśmy do nauki i dowiedzieliśmy się jak być eko.


Szkolenie rozpoczęło się od testu kompetencji. Klikaliśmy, zaznaczaliśmy, odhaczaliśmy ptaszki, podkreślaliśmy frazy i na dowiedzieliśmy się co robimy nie tak. Po pierwszym poważnym wysiłku emocjonalnym mogliśmy przystąpić do nauki. Kolejne godziny ekipie Imprezowej Fotobudki Sweetfocia upłynęły na mozolnym, skrupulatnym i rzeczowym przyswajaniu nowej wiedzy, przerywanym przez intensywne przerwy kawowe. Na koniec test kompetencji i zdobytej wiedzy, dostęp do platformy e-learningowej na pół roku, stylowe słuchawki z mikrofonem i certyfikat potwierdzający, że dzięki Combidata z ulicy Francuskiej jesteśmy eko-ekspertami. Dobrze czasem rozruszać szare komórki.

08 Katowice 90615 Eko Eksperci 07 Katowice 90615 Eko Eksperci 06 Katowice 90615 Eko Eksperci 05 Katowice 90615 Eko Eksperci 04 Katowice 90615 Eko Eksperci 03 Katowice 90615 Eko Eksperci 02 Katowice 90615 Eko Eksperci 01 Katowice 90615 Eko Eksperci

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress