Blog

Dzień wyznawania miłości. Pokaż swoje uczucia

  |   Promocja   |   No comment

Dzień wyznawania miłości w roku 2018 przypada na 20 sierpnia 2018 roku czyli na dziś! To idealny moment by wyrazić swoją miłość. Więc jeśli kochasz się w kimś skrycie? Dziś masz najlepszą szansę w roku, by to wyznać. A jak to najlepiej zrobić?

Czasy kiedy wystarczyło wysłanie anonimowego liściku już dawno minęły. Ciężko również o romantyczną kolację z widokiem na piękny zachód słońca – bo pogoda potrafi być nieprzewidywalna, a wymarzony wieczór może zamienić się w prawdziwą rozpacz. Dziś każdy woli esemesy, ememesy, snapy czy emaile. Ale czy jest to oryginalne, albo choć trochę romantyczne? My uważamy, że jednak nie! Ale przecież nie oznacza to, że nie ma już sposoby by zaskoczyć osobę, której chcecie wyznać miłość?

Jest i to na prawdę oryginalny. Wynajmiecie Fotobudkę Sweetfocia i zaproście osobę, której chcecie w dzień wyznawania miłości, okazać uczucia – na niezapomnianą sesję zdjęciową. Nasze urządzenie zabierzemy we wskazane przez Was miejsce! Przygotujemy wszystko. Wy pojawicie się na miejscu, naciśniecie na ekranie START i już magia fotografii zacznie działać. Presja czas do kolejnego ujęcia, swobodna atmosfera, ograniczona przestrzeń, która zapewnia bliskość, spontaniczność i oryginalność sprawią, że dzień wyznawania miłości będzie na prawdę wyjątkowy!

Dzień wyznawania miłości

Zadbamy również o odpowiednią atmosferę. Wraz z fotobudką przywieziemy romantyczne gadżety do przebrań i tabliczki z napisami, które pomogą Wam wyrazić to co czujecie. Ponadto możemy dostarczyć gigantyczny podświetlany napis MIŁOŚĆ, który stając w oddali sprawi, że doskonale uzupełni dzień wyznawania miłości. To rozwiązanie jest wręcz idealne, ale sprawdzi się również w każdy inny dzień – kiedy chcecie dobrze się bawić we dwoje, poczuć romantyczne uniesienie, a zarazem zyskać wspomnienia na lata!

Ale czym tak na prawdę jest Fotobudka Sweetfocia? To urządzenie, które robi zrobi Wam cztery zdjęcia w serii w wybranych odstępcach czasu, a następnie od razu je wydrukuje. Jest to świetna zabawa, oryginalne przeżycie, nietuzinkowy pomysł na spędzenie czasu i wydruki, które długo będziecie wspominać.

Nie czekajcie dłużej i zaproście do siebie Fotobudkę Sweetfocia w wersji ze skóry. Dzwońcie na numer 579 566 100, piszcie na twoja@sweet-focia.eu lub lub na www.fb.com/fotobudka.sweetfocia i pytajcie o terminy. Na pewno się dogadamy i pomożemy ci nie tylko w dzień wyznawania miłości.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress