Blog

Black Friday trwa cały weekend

  |   Promocja   |   No comment

Black Friday, czyli czarny piątek to ogólnokrajowa akcja promocyjna dzięki, której jesteście w stanie nabyć produkty i usługi w promocyjnych cenach. Jak wszystko obcobrzmiące zawędrował do nas ze stanów. Fotobudka Sweetfocia od dwóch lat daje się ponieść tej zabawie i również przyłącza się do Black Friday. Nasze fotobudki możecie zamówić w super promocyjnej cenie. Ale nie tylko przez piątek! U nas Black Friday trwa cały weekend.

Black Friday – czarny piątek, przyszło do nas z USA, ale zadomowiło się na dobre. Fotobudkę Sweetfocia na co dzień możecie zamówić w super atrakcyjnej cenie, jednak w ten „czarny” dzień dajemy Wam szanse na genialny rabat. Dzięki temu, każdy będzie mógł bawić się z nami. Specjalnie z okazji Black Friday czeka na Was 30% zniżki. Mamy dla Was tylko jeden warunek. Musicie podpisać z nami umowę do 27 listopada 2017 roku. Ale to nie koniec promocji. Obniżamy ceny nie tylko w piątek. U nas Black Friday trwa cały weekend. 

Black Friday, to szansa aby w super atrakcyjnej cenie kupić wymarzone produkty ale i usługi. Nic dziwnego, że przed sklepami tworzą się wielogodzinne kolejki. U nas nie musicie czekać w obawie, że nie będzie waszej wymarzonej rzeczy i to tak bardzo przecenionej. Fotobudka Sweetfocia od dwóch lat bierze udział w w tej akcji promocyjnej, ale aby nas wynająć wystarczy napisać maila na adres: twoja@sweet-focia.eu, odezwać się na facebooku: www.fb.com/fotobudka.sweetfocia lub zadzwonić: 579655100.  Nie ma złej pory i nie ma złych pytań. jeśli dogadamy się co do terminu, a umowę podpiszemy do 27 listopada 2017 roku zyskacie fotobudkę w super atrakcyjnej cenie!

Z promocji może skorzystać każdy. Black Friday dostępne jest zarówno dla i osób i firm, które chcą się z nami bawić podczas wesela, studniówki, imprezy, urodzin, czy konferencji lub targów. Przyjedziemy do Was zrobimy Wam wyjątkowe fotki z użyciem naszego urządzenia i kilkudziesięciu zabawnych gadżetów i je wydrukujemy. Będziecie mogli się nimi cieszyć do końca życia i to podwójnie – bo przecież w super atrakcyjnej cenie. Prawda, że warto?

 

black friday

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress