Blog

Bal do Hospicjum Cordis

  |   Nasza praca   |   No comment

Lubicie pomagać? My bardzo! Dlatego przez cały rok, nasza Fotobudka Sweetfocia udziela się charytatywnie. Wiemy jak bardzo lubicie nasze zdjęcia i wiemy, że nasza obecność pomaga w zbiórkach i innych akcjach na rzecz potrzebujących. Nie inaczej będzie tym razem. Po raz kolejny przyłączyliśmy się do Szybu Bończyk w Mysłowicach, aby wspomóc doroczny Bal Charytatywny dla Hospicjium Cordis.

Hospicjum to niewielka instytucja obejmująca opieką osoby umierające, będące w ostatniej fazie życia i cierpiące z powodu chorób przewlekłych (nowotworowe i inne o podobnym przebiegu), u których zakończono leczenie przyczynowe. W hospicjum personel stara się zapewnić możliwie najlepszą opiekę na ostatnim etapie życia. Zapewnienie opieki w hospicjum oznacza przede wszystkim walkę z bólem, zapewnienie komfortu i wsparcia zarówno chorym, jak i ich bliskim. Hospicjum to właściwie nie miejsce, a raczej wieloaspektowy program opieki nad umierającym chorym. Jednym z takich miejsc jest działające na granicy Katowic i Mysłowic Hospicjum Cordis. To właśnie na jego rzecz co rok w Szybie Bończyk odbywa się Bal Charytatywny. Przybyli na niego goście przez zakup cegiełek i udział w licytacjach zbierają fundusze na dalsze funkcjonowanie placówki.

Już po raz trzeci na balu będziemy i my. Nasza Fotobudka Sweetfocia jest jedną z atrakcji przygotowanych dla przybyłych na ten wyjątkowy wieczór. Wszyscy goście będą mogli zrobić sobie u nas pamiątkowe zdjęcia, które od razu wydrukujemy. Dodatkowo opatrzmy je odpowiednim napisem, aby wspomnienie tego wydarzenia i pamięć o Hospicjium Cordis przetrwała długo w pamięci przybyłych. Mamy nadzieję, że jak to było w latach poprzednich i tym razem choć w ten skromny sposób pomożemy w szczytnym celu.

Zachęcamy Was do udziału w tym wydarzeniu. Więcej o Balu Charytatywnym na rzecz Hospicjum Cordis przeczytacie na stronie organizatora: http://szybbonczyk.pl

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress