Blog

Album weselny

  |   Oferta   |   No comment

Album weselny, czy inaczej księga gości to idealny dodatek na każde wydarzenie, podczas którego bawicie się z Fotobudką Sweetfocia. Nasze urządzenia wydrukują zdjęcia Waszych gości w dwóch identycznych egzemplarzach. Jeden zabierzecie ze sobą, a drugi? I właśnie po to jest album weselny – bawiący się wkleją go właśnie do albumu. Młoda para, solenizant, szef, jubilat otrzyma pamiątka, do której będzie można wracać przez lata i chwalić się znajomym. Nie wiecie skąd zdobyć taki album? My pomożemy Wam i w tym. Polecamy kilka sprawdzonych modeli.

Album weselny lub księga gości to nic innego jak książka ze specjalnymi kartkami umożliwiającymi wklejenie zdjęć. Dzięki temu będziecie mogli zobaczyć jak bawili się Wasi goście i czy potrafili dzięki Fotobudce Sweetfocia i zabawnym gadżetom do przebrań pokazać spontaniczną radość. Kartki pozwalają również na pozostawienie dedykacji. Oprócz wydruków przeczytać będzie można kilka miłych słów o sobie, a może nawet zaskakujących dedykacji. Album weselny sprawdzi się na każdej imprezie nie tylko na weselu. Solenizant, jubilat, szef na imprezie firmowe, czy też zespół z pracy, przyszła panna młoda, a może i pan młody. Każdy będzie cieszyć się z takiego prezentu. Postawiony na półce sprawi Wam przyjemność i pozwoli wracać do dnia świetnej zabawy z Fotobudką Sweetfocia.

Poniżej prezentujemy kilka modeli, które najczęściej wybierają nasi klienci. My ich nie produkujemy, a jedynie pomagamy w zakupie. Każdy wykonany jest w najwyższej jakości. Ich różnorodność, co do koloru i zdobień pozwali każdemu wybrać coś dla siebie, niezależnie od tego jaki charakter ma wydarzenie. Oczywiście na rynku jest ich znacznie więcej, dlatego nie musicie kupować ich od nas, ale gdy się zdecydujecie na, któryś z prezentowanych niżej modeli chętnie Wam pomożemy.

A jak zamówić album weselny? Wystarczy, że napiszecie do nas na adres: twoja@sweet-focia.eu odezwiecie się na naszym facebooku: fotobudka.sweetfocia albo najzwyczajniej zadzwonicie na numer 579655100 i zapytajcie o szczegóły albumu, który Was interesuje.

Album z czarnymi stronami z okienkiem na okładce pod zdjęcie z fotobudki (kolory: srebrny, brokatowy, biały, beżowy, butelkowa zieleń, papirus)

Album z czarnymi stronami ze stylowym napisem na okładce

Album z drewnianą okładką  – spersonalizowany (imiona i data ślubu)

Księga wspomnień dla rodziców – spersonalizowana (imiona i data ślubu)

Albumy spersonalizowane (imiona i data ślubu)

Księgi gości

Księga gości z drewna w kształcie serca bez możliwości wklejania zdjęć – spersonalizowana

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress